• Nasi Absolwenci:

2016r. – klasa 6a SSP- wychowawca: Pani Joanna Hermaszewska

Blanche Altass, Michał Banasik, Aleksandra Bieżuńska, Tymoteusz Głogowski, Piotr Golianek, Anastazja Heczko, Igor Karczewski, Kacper Kęprowski, Paweł Kostova, Patrycja Laskowska, Amelia Mysior, Katarzyna Pawłowska, Karolina Rybka, Kamila Springer, Magdalena Szczęsna, Kaja Świątkowska, Aleksandra Wasylków, Ewa Wolanowska, Paula Żuk.

2019r. – klasa 8a SSP – wychowawca: Pani Monika Chyła

Mateusz Bogacki, Filip Budyś, Filip Chojnacki, Oliwia Głuszak, Maciej Gogolewski, Weronika Jaśkiewicz, Alicja Kędzior, Julia Kopik, Weronika Łyszkiewicz, Bartłomiej Madej, Zuzanna Olchowik, Hanna Perfikowska, Marta Piotrowska, Kostiantyn Stambulskyi, Dominika Śmigelska, Iga Świerczek, Kaja Tulisz, Wiktor Wilk, Oskar Wilms, Natan Zieliński.

2019r. – klasa 8b SSP – wychowawca: Pan Łukasz Fecowicz

Maksymilian Belzyt, Maksym Chojecki, Filip Ciurlik, Helena Dudek, Szymon Gąbka, Miriam Gutowska, Andrzej Jabłoński, Julia Jarzyńska, Łukasz Kożurno, Bartosz Lewandowski, Adam Melkowski, Krzysztof Marciniak, Maciej Pietrzak, Zuzanna Radzik, Olivia Sinkowska, Aleksandra Strzelczyk, Wiktoria Szczurko, Jan Urbanowicz.

2020r. – klasa 8a SSP – wychowawca: Pani Jolanta Piotrowska

Magdalena Bielecka, Martyna Dubiela, Oskar Falba, Antoni Feluś, Lena Hołda, Antoni Jagieła, Jeremiasz Juchta, Kinga Kamińska, Alina Klimek, Julia Melkowska, Michelle Michalak, Filip Pilny, Oskar Pokwicki, Jędrzej Stępień, Lena Sudoł, Martyna Tengowska, Maja Ulita, Szymon Warelich.

2021r. – klasa 8a SSP – wychowawca: Pani Anna Krzysztofiak

Anna Budek, Anna Budyś, Zuzanna Deyna, Eliza Dziewońska, Wojciech Górtatowski, Amelia Kłos, Maria Lalewicz, Julia Łukaszewska, Mikołaj Mucha, Jakub Pankowski, Pola Schodowska, Victoria Stromecka, Nadia Sudoł, Jagoda Wasiak, Julia Wąsik, Marcelina Wierzba, Aleksandra Wiśniewska, Jakub Wiśniewski, David Żarnowski.

2021r. – klasa 8b SSP – wychowawca: /Pan Łukasz Fecowicz

Konrad Damaszk, Emilia Dolińska, Klaudia Dubiela, Marcel Falkowski, Marceli Gajewski, Aleksandra Grabowska, Tytus Grygier, Tymoteusz Helman, Maksymilian Łyszkiewicz, Michael Madej, Karina Marciniak, Julia Ordon, Hanna Powęska, Oliwia Prabucka, Oliwia Rozmus, Mateusz Serafin, Filip Siekierski, Cezary Sumiński, Krzysztof Tomaszewski, Mateusz Widmański.

2022r. – klasa 8a SSP – wychowawca: Agnieszka Schodowska

Wiktor Arendt, Dominik Borowiec, Zuzanna Buchowiecka, Krzysztof Chyła, Zofia Czechowska, Jan Golder, Szymon Goralski, Oliwia Kiziniewicz, Rozalia Kobielska, Karolina Lisiecka, Gabriel Lisiecki, Tymon Netkowski, Paweł Perfikowski, Kornelia Rozmus, Zofia Szczepanowska, Maciej Trzaska, Violetta Viunskovska, Olaf Wilms, Paweł Wiśniewski, Adam Zaremba.

2022r. – klasa 8b SSP – wychowawca: Anna Jankowska

Jakub Gorczyca, Jan Jakubus, Monika Jędras, Konrad Kamiński, Julia Kołpak, Jerzy Krupa, Amelia Machlik, Maria Mucha, Adrianna Olszewska, Bartosz Paziewski, Michał Piechocki, Lena Puzyrkiewicz, Sebstian Rankiewicz, Oliwier Reszczyński, Amelia Rudnik, Michał Stachurski, Krzysztof Urbanowicz, Nicola Wasylków, Maksymilian Wiśniewski, Patrycja Załeska.

2023r. – klasa 8a SSP – wychowawca: Pani Monika Chyła

Jakub Byzdra, Hanna Cybulska, Dominik Czerny, Jan Dreger, Maja Kłosowska, Franciszek Łach, Martika Milewska, Jacek Pietrzak, Mikołaj Pilny, Igor Poteracki-Bednarczyk, Malwina Puzyrkiewicz, Bianka Sadkowska, Maksymilian Sokół, Alex Sosnowski, Matylda Subocz, Maja Sztencel, Helena Śliwińska, Zofia Wudarczyk, Aleksandra Żurek.

2023r. – klasa 8b SSP – wychowawca: Pani Agnieszka Perehuda

Bartłomiej Bednarek, Zofia Budek, Oskar Chałupka, Michał Chojnacki, Natasza Domaradzka, Adriana Falba, Weronika Falkowska, Gabriela Filbrandt, Maciej Okruciński, Jan Olchowik, Wojciech Perehuda, Lena Raczoń, Łukasz Serafin, Jakub Smoter, Natalia Sobańska, Jakub Stępień, Wiktor Sumiński, Nadia Tajar, Adriana Truty, Maja Wiśniewska.