• Sukcesy i osiągnięcia uczniów SSP w I półroczu roku szk. 2023 – 2024:

Z klasy 1a, gratulujemy

Marysi Trzcińskiejwyróżnienia w Konkursie plastycznym „Kartka Bożonarodzeniowa” organizowanym przez Szkołę Policealną Edu-Scholaris oraz wyróżnienia w konkursie plastycznym „Sówka kolejówka kontra Czarny Charakter” organizowanym przez Bibliotekę Miejsko-Powiatową w Kwidzynie.

W I półroczu uczniowie klasy 1a wzięli także udział w:

• Konkursie plastycznym na Kartkę bożonarodzeniową ogłoszonym przez Burmistrza Miasta Kwidzyn (Krzysztof Chojnacki, Marta Kurpias, Maksymilian Młyński, Maria Trzcińska)
        • Ogólnopolskiej Olimpiadzie OLIMPUSEK test zintegrowany – czekamy na wyniki i trzymamy mocno kciuki!

Z klasy 1b, gratulujemy:

Tosi Bień, Natalii Kmito, Lenie Koniuszaniec, Jutkowi Lubiński, Frankowi Nojek, Filipowi Rutkowskiemu - Finalistom konkursu Kartka Bożonarodzeniowa 2023:

W klasie 3a, gratulujemy:

Irakliemu Dashtu – II miejsca w Powiatowym Konkursie „W świecie Orugami”,

oraz trzymamy kciuki za uczestników Ogólnopolskiej Olimpiady OLIMPUSEK – Witka Braszkowskiego, Filipa Gontarskiego, Stasia Kościechę, Janka Koszołko, Maksymiliana Pakalskiego, Antka Sakwińskiego, Huberta Sumińskiego, Julkę Żurek – którzy oczekują na wyniki.

Z klasy 5a, gratulujemy

Aleksandrze Beckertytułu Laureata XI m. Ogólnopolskiej Olimpiady Olimpus z biologii – sesja jesienna.

Z klasy 5b, gratulujemy:

Natalii Rzący - tytułu Laureata XV m. Ogólnopolskiej Olimpiady Olimpus z biologii – sesja jesienna.

Marcelinie Wudarczyk - tytułu Laureata XV m. Ogólnopolskiej Olimpiady Olimpus z biologii – sesja jesienna.

Z klasy 6a, gratulujemy:

Jakubowi Becker – tytułu Laureata I m. Ogólnopolskiej Olimpiady Olimpus z biologii – sesja jesienna; VIII miejsca Ogólnopolskiego Konkursu z j. niemieckiego MULTITES; II miejsca w konkursie „Anioł Nadziei”.

Wojtkowi Chojnackiemutytułu Laureata VIIm. Ogólnopolskiej Olimpiady Olimpus z biologii – sesja jesienna, I miejsca w konkursie „Anioł Nadziei”.

Z klasy 6b, gratulujemy:

Nadii StępieńII miejsca w Konkursie Plastycznym „Anioł Nadziei”.

Stanisławowi Strzelczykowitytułu Laureata XV m. Ogólnopolskiej Olimpiady Olimpus z biologii – sesja jesienna.

Laurze UlitaIII miejsce w Konkursie Plastycznym „Anioł Nadziei”.

Z klasy 7a, gratulujemy

Mai Kłos – IV miejsca w Finale Powiatu w XXV Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Badmintonie Dziewcząt.

Oraz uczestniczkom etapu miejskiego konkursu na nagłówek kalendarza: Milenie Bińczak, Mai Kłos, Paulinie Rosenau, Idze Ślusarskiej, Lenie Walkiewicz, Nastazji Zielińskiej.

Z klasy 8a, gratulujemy:

Aleksandrze Stępień - awansu do etapu wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z geografii oraz z matematyki.

Tristanowi Podlińskiemu - awansu do etapu wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z geografii.

Natalii Laskowskiej - IV miejsca w Finale Powiatu w XXV Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Badmintonie Dziewcząt.

Weronice Rychlik - IV miejsca w Finale Powiatu w XXV Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Badmintonie Dziewcząt.

Oraz uczestnikom etapu rejonowego konkursu geograficznego: Mariuszowi Braszkowskiemu, Mieszkowi Budysiowi, Frankowi Kucińskiemu, Filipowi Przysowa.

Klasie 8a SSP gratulujemy również III miejsca podczas :Dnia Języków Obcych” organizowanych przez SLO.