• Piknik integracyjno-sportowy klas I-III

• 09.09.2024 r. uczniowie klas I-III Społecznej Szkoły Podstawowej na kilka godzin szkołę zamienili na ogród dendrologiczny.

Wzięli udział w fantastycznym pikniku integracyjno-sportowym. Był to czas, aktywności i zabaw. Piknik był doskonałą okazją do lepszego poznania koleżanek i kolegów z innych klas. Wszystkim towarzyszył uśmiech i dobry humor. Zwieńczeniem imprezy było ognisko i pieczone kiełbaski. Krótko mówiąc był to czas doskonałej zabawy.

• Świetlicowe zawody sportowe

• Pogoda nam dopisuje, więc nasza Świetlica korzysta ze słonecznych chwil. Jednak by odetchnąć trochę od słońca, a nadal spędzić czas aktywnie, postanowiliśmy urządzić małe zawody sportowe w sali gimnastycznej. Była to także okazja do lepszej integracji klas I-IV uczęszczających do świetlicy. Starsi uczniowie wspierali naszych pierwszaków w sportowej rywalizacji.

• Świetlica w roku szkolnym 2024/2025

• Nasza świetlica nie spoczywa na laurach, dlatego zaplanowałyśmy wiele atracji i ciekawych projektów dla naszych uczniów. A w październiku zaprosimy do współpracy chętnych rodziców, ponieważ ruszamy z innowacją pedagogiczną pt. "Świetlica talentów i zawodów". Ten rok spędzimy aktywnie. Do zobaczenia na zajęciach!

• Uroczyste rozpoczęciu roku szkolnego 2024/2025

• W poniedziałek spotkaliśmy się na uroczystym rozpoczęciu roku szkolnego 2024/2025 dla klas I-VIII Społecznej Szkoły Podstawowej im. Polskich Noblistów w Kwidzynie.

Był to wyjątkowy dzień, który otworzył nowy etap naszej wspólnej edukacyjnej podróży.

Na uroczystym apelu serdecznie powitaliśmy nowych uczniów klas: 1a i 1b, a także starszych uczniów, którzy dołączyli do naszej Społkowej rodziny.

Podczas uroczystości mogliśmy świętować awans zawodowy naszych nauczycielek: Pani Beaty Maciejewskiej i Pani Matyldy Tosik, oraz jubileusz pracy w zawodzie, który obchodziła Pani Jolanta Piotrowska. Do grona nauczycieli Społecznej Szkoły dołączyły: Pani Matylda Tosik (wychowawca klasy 1b), Pani Natalia Białas (pedagog) oraz Pani Marta Lisowska (psycholog).

Na apelu mieliśmy także zaszczyt gościć Panią Katarzynę Paziewską, przedstawicielkę Urzędu Miasta Kwidzyn.

Przed nami kolejny rok wzmożonej pracy. Życzymy wszystkim dużo pozytywnej energii, uśmiechu i wytrwałości w dążeniu do celu oraz realizacji pasji i marzeń.

Drodzy uczniowie, rozwijajcie u nas skrzydła, a my wspólnie z Waszymi rodzicami będziemy Was wspierać.