#EFS #KSO #FunduszeUE #FunduszeEuropejskie #UrzadMarszałkowski
Zakończenie roku szkolnego w klasach 1–3
Dziś w Społecznej Szkole Podstawowej oficjalnie zakończyliśmy rok szkolny dla klas 1–3. Był to czas pełen nauki, zabawy, wyzwań i sukcesów – zarówno małych, jak i wielkich. Szczególnie wzruszający był moment pożegnania klas trzecich ze swoimi wychowawczyniami oraz nauczycielką wspomagającą. Przed nimi nowy etap – od września rozpoczną swoją przygodę jako czwartoklasiści!
Na apelu podziękowaliśmy także rodzicom za ich zaangażowanie w życie szkoły oraz ogłosiliśmy zwycięską klasę w naszej szkolnej akcji Małego SU - "Zgrana klasa". Po raz kolejny tytuł ten zdobyła klasa 2a, udowadniając, że siła tkwi we współpracy.
Pani Dyrektor skorzystała również z okazji i podzieliła się korzyściami z dotychczasowej realizacji projektu. Młodzież uczestniczyła w wielu wzbogacających warsztatach i wyjazdach, zakupiliśmy bardzo dobry sprzęt do pracowni komputerowych, szykujemy się do dużego remontu II piętra. Uczniowie rozszerzali swoje zainteresowania, rodzice mogli skorzystać z fachowej pomocy PP, nauczyciele zaplanowali liczne szkolenia. To był udany rok, a kolejny będzie równie bogaty.
Dziękujemy wszystkim dzieciom za wspólne chwile, rodzicom za wsparcie, a nauczycielom za serce i zaangażowanie. Życzymy Wam cudownych, bezpiecznych wakacji – pełnych słońca, uśmiechu i przygód!
„KSO – nowoczesny system edukacji na poziomie szkoły podstawowej i ponadpodstawowej ogólnokształcącej”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+) / Fundusze Europejskie dla Pomorza 2021–2027.