• WOW! Wielki sukces Naszych Absolwentów!

• Z ogromną radością pragnę bardzo serdecznie pogratulować naszym uczniom, ich rodzicom oraz naszym nauczycielom, doskonałych wyników egzaminu ósmoklasisty!

Drodzy Absolwenci! Jest to ogromny sukces, na który zasłużyliście z całego serca. Jesteśmy z Was niezmiernie dumni i cieszymy się, że jako szkoła możemy być częścią Waszych osiągnięć.

Dziękuję za zaufanie oraz wspólną pracę, która pozwoliła nam zdobyć tak wspaniałe wyniki. Dzięki wspólnej pracy i zaangażowaniu, Społek kolejny raz potwierdza swoją pozycję lidera w naszym regionie.

Jestem pewna, że z takim zaangażowaniem i determinacją, każdy z Was ma szansę osiągnąć jeszcze wiele więcej! Jeszcze raz gratuluję wszystkim i życzę dalszych sukcesów oraz satysfakcji z osiągnięć.

Dyrektor Patrycja Humeniuk

wraz z Gronem Pedagogicznym