• „Error 404”

• Dziś uczniowie klasy 3a mieli okazję obejrzeć w Czarnej Sali spektakl pt. „Error 404” w ramach Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego ANIMO. Spektakl ten, w wykonaniu hiszpańskiego lalkarza Wagnera Gallo, porusza niezwykle ważny temat. Główny bohater, Steve, to chłopiec kompletnie zafascynowany światem elektronicznych urządzeń. Sztuka zachęca do refleksji nad sensem życia, nad tym, co przegapiamy i jakie konsekwencje ponosimy uzależnieni od wirtualnego świata...

• Dzień chłopaka w klasie 8b

• Dzień chłopaka w klasie 8b był przepyszny, a to za sprawą dziewcząt, które w myśl zasady "przez żołądek do serca" przygotowały dla swoich kolegów smaczne śniadanko oraz wręczyły słodkie upominki. Jednak wisienką na torcie był przygotowany przez nie quiz, w którym Panowie mogli sprawdzić swoją wiedzę na temat życia klasowego. Dziewczyny stanęły na wysokości zadania, a chłopcy zadowoleni z takiego obchodu ich święta. Brawo 8b!!!

• "Zakodowani na naukę i dobrą zabawę."

• Na zajęciach z : Kodowanie na dywanie, uczniowie na podstawie kodu ułożyli kształt przypominający budynek szkolny. Rozwiązując zagadki logiczne umieścili w budynku szkolnym poszczególne sale lekcyjne. Zadanie wykonane na 100%. Zajęcia zakończyli konstruowaniem jak najwyższej budowli z kolorowych kubków.

• Szlifowanie formy

• Chłopaki ze Społka w Kwidzyńskim Klubie Kolarskim Sekcji Młodzieżowej szlifują formę na kolejny sezon.

Dzisiaj jazda w tlenie. W kołach 36km.

W tak piękny, jesienny dzień szkoda marnować czas na siedzenie w fotelu.

Gratulujemy wytrwałości i zaangażowania